Çerez Örnek

6.marmaRUN Uluslararası Koşu Organizasyonu Hakkında

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Mezunlar Ofisi Koordinatörlüğümüzce hayata geçirilen ve son iki yıldır uluslararası boyuta taşıdığımız 6.marmaRUN uluslararası "Boğazda Koşuyoruz" temalı organizasyonumuz bu yıl 26 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul ili Beykoz ilçesi Küçüksu Mesire alanında icra edilecektir. 26 Mayısta yapılacak olan yarışın ana teması Üniversite gençliğinin koşması olarak belirlenmiştir. Bu amaçla yarışın katılım ücreti Üniversite öğrencileri için 100 lira olarak belirlenmiştir.

6. Uluslararası MarmaRUN "Boğazda Koşuyoruz" 10K ve 5K yarışında kayıtlar açıldı. 26 Mayıs'ta yapılacak yarışta temel odak noktamız geleceğimiz olan siz gençlerin spor yapmasına destek olmak. Bu çıkış noktası ile yarışa resmi olarak katılmak isteyen tüm öğrenciler için katılım bedelini 100 ₺ olarak belirledik.

26 Mayıs'ta koşarak veya yürüyerek güzel bir pazar günü geçirmek ve arkadaşlarınızla güzel anılar biriktirmek isteyen herkesi Anadolu Hisarı Küçüksu Kasrı önüne bekleriz. Bireysel olarak veya öğrenci kulüpleri olarak katılıp, kulüp tişörtleri ile koşarak etkili paylaşım ve iş birliklerine kapı aralayabilirsiniz. Bu üniversite gençlik şölenini kaçırmayın. Organizasyonda neler mi var? İnstagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. Ödüller, sürprizler, çekiliş ödülleri, oyunlar… 26 Mayıs'ta…

https://apphurra.com/etkinlik/6nci-uluslararasi-marmarun


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ