Yüksek Lisans ve Doktora Programları Mülakat Saatleri

2017-18 Akademik Yılı Güz Dönemi için Yüksek Lisans ve Doktora Programlarına başvuruda bulunan adayların mülakat saatleri aşağıda gösterilmektedir:

 

YÜKSEK LİSANS (TEZLİ) MÜLAKAT GRUP ve SAATLERİ

1. GRUP: SAAT 9:00 – 10:00

OZAN AKSOY

ÖMER ENGİN AKYILDIZ

FURKAN YİĞİT ALAN

ERKAN ALTIN

HALİ̇L ARASAN

VOLKAN ARIKAN

MERT ARISOY

MEHMET ARK

ŞÜKRÜ SAMET BALKIŞ

MERT BELGE

CANER BOZKURT

SERHAT BÜLBÜL

UĞUR CAN

EMRAH COŞKUN

ZEYNEP EREN ÇALIK

 

2. GRUP: SAAT 10:00 – 11:00

İPEK ÇAM

BURAK ÇELİK

HAKAN ÇELİK

ERSİN DAL

BERKEM TOROS DALAK

COŞKUN DEMİREL

CANER DİLBER

FATİH DİLMAÇ

SEMİH DİNÇAY

MEHMET SENCER DOĞAN

SİNAN DOĞAN

İBRAHİM ÖZDEN DUMAN

EMRAH EMİRTEKİN

ABDULGANİ ERKAN

GİZEM ERMAN

 

3. GRUP: SAAT 11:00 – 12:00

GÖKÇE FINDIK

ELÇİN SENA GAMSIZOĞLU

ŞULE GÜNDÜZ

MESUT HAZEN

ERNOLA HOXHA

OSMAN KAHYA

EMİR KALACI

ABDULLAH SAMET KALKANCI

BURAK KARADUMAN

ÖZGÜR CAN KARAGÖZ

ÇİĞDEM KARAOĞLU

SALAR KARİMİ

GÜL KASAR SEKMEN

MEHMET KASIM

EYÜP CAN KAYADARÇİN

 

4. GRUP: SAAT 13:00 – 14:00

ESRA KAYIŞ

BİTA KHEİBARİ

HASAN EMRE KIRMIZI

ERDURAN KORKUT

AYŞENUR KUTLU

ONUR ÖNDER

HALİL CAN ÖZÇELİK

ELİF ÖZÇEVİK

ÇAĞKAN ÖZÇİVİT

BURAK ÖZEN

LEVENT ÖZGÜR

CEM ÖZKAN

MUSTAFA OGÜN ÖZTÜRK

DİLARA ECE ÖZTÜRK

KAAN ÖZYAZICI

 

5. GRUP: SAAT 15:00 – 16:00

ŞEVKET POLAN

SIRRI CAN POLAT

KAAN SAĞLAM

ALPER SİLİSTRE

EFE CAN SİMİTLİ

DORUK SOBAY

YUSUF ŞALK

SERDAR ŞEN

İBRAHİM ŞENYUVA

BERKAY ŞİMŞİR

REMZİ ANIL TEPE

HÜSEYİN TURAL

CAN UĞURLU

BURCU URAL

GÜRAY MERİÇ ÜLGÜ

GÖKCAN ÜSTÜN

SAMET YILMAZ

 

DOKTORA MÜLAKATI

SAAT 14:00 – 15:00 Grubu

HAKAN AŞAN

SÜMEYYE ÇETİN

SELCAN KAYAHAN URAS

GÜLAY ÖZTÜRE

GÖRKEM SARI

ERGÜN ALPERAY TARIM

MUHTAR ÇAĞKAN ULUDAĞLI

CEM YILDIZ

 

YÜKSEK LİSANS (TEZSİZ) MÜLAKAT GRUP ve SAATLERİ

1. GRUP: SAAT 16:00 – 17:00

LACHYN ACHYLOVA

OZAN AKSOY

OSAMA SALEH AHMED ALFARZAİ

LAİTH AHMED ALİ AL-OGAİDİ

ŞÜKRÜ SAMET BALKIŞ

KAAN BOZ

SERHAT BÜLBÜL

ÖZHAN ÇAĞŞIRLI

BERKAY ÇAVUŞ

BURAK ÇELİK

GÖKHAN DENİZ

CEM DİNÇAY

SİNAN DOĞAN

İSMAİL EFE

ABDULGANİ ERKAN

ONUR FİLİZOĞLU

ERNOLA HOXHA

OSMAN KAHYA

ABDULLAH SAMET KALKANCI

 

2. GRUP: SAAT 17:00 – 18:00

BURAK KARADUMAN

ÖZGÜR CAN KARAGÖZ

MEHMET KASIM

ENGİN KUŞAK

SABAHATTİN ALPER OĞAN

ÖNDER ÖĞRETMEN

ALPER BÖKE ÖNDER

LEVENT ÖZGÜR

DİLARA ECE ÖZTÜRK

MUSTAFA OGÜN ÖZTÜRK

FATİH SEKMEN

BARAN FIRAT ŞANLI

DİLAN LAYLA TANRIYAKUL

REMZİ ANIL TEPE

EMİ̇NE TOKMAK

CAN UĞURLU

AYKUT YEŞİLBAĞ

 

YÜKSEK LİSANS 2. ÖĞRETİM MÜLAKAT ÇİZELGESİ

SAAT 18:00 – 19:00

İHSAN OĞUZHAN AKINCI

OSAMA SALEH AHMED ALFARZAİ

ŞÜKRÜ SAMET BALKIŞ

UĞUR CAN

EMRAH COŞKUN

HAKAN ÇELİK

ÖZGE DEVELİ

İBRAHİM ÖZDEN DUMAN

İSMAİL EFE

İLKER ERHALİM

ONUR FİLİZOĞLU

KAZIM KIVANÇ GENÇ

CİHAN İYİGÜNLER

HANEFİ SEFA KILIÇKAP

FERHAT SİNAN KOCAKALAY

MERVE ELİF MAMİKOĞLU

MUSTAFA OGÜN ÖZTÜRK

KAAN ÖZYAZICI

İRFANCAN SAKAROĞLU

MEHMET ALİ SAVAS

FATİH SEKMEN

EMİNE TOKMAK

CAN UĞURLU

MERT YILDIZ

ÇAĞDAŞ YILMAZ

© 2014 Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.